AD Lucem

TAPKITE RĖMĖJU – SKIRKITE 1,2% GPM!

Prisidėkite prie sakralinės muzikos puoselėjimo bei sklaidos ir skirkite 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio sakralinės muzikos klubui „AD Lucem”!

Šiais metais pajamų deklaravimas jau prasidėjo, o deklaruojant pajamas patogu ir pasirinktai organizacijai skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Su Jūsų parama galime nuveikti dar daugiau!

Primename, kad paramą galite skirti tik elektroniniu būdu, pateikiant užpildytą Prašymo formą (FR0512 5 versija) per elektroninę deklaravimo sistemą (EDS) iki paskutinės gyventojų pajamų deklaravimo dienos (šiais metais iki 2024-05-02). Vėliau ar kita forma priimti prašymai nebus vykdomi.

Kaip pateikti prašymą, galite pasinaudoti VMI paramos vedliu YouTube kanale.

Sekite šias instrukcijas:

1. Prisijunkite prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos ir, paspaudę puslapio viršuje dešinėję esantį „Prisijungti“, pasirinkite prisijungimo būdą.

2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“, atsivėrusiame lange spauskite „Prašymas skirti paramą“.

3. Formos pildymo lange spauskite gaublio ikoną. Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas.

4. Gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą RIETAVO SAKRALINĖS MUZIKOS KLUBAS „AD LUCEM” arba įstaigos kodą 171669418 ir spauskite „Tęsti“. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio (1,2%) ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate. Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį (nebūtina). Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti“.

5. Užbaikite prašymo pildymą su paramos vedliu ir pateikite prašymą VMI.

Tikimės Jūsų paramos ir nuoširdžiai dėkojame už pernai skirtą gyventojų pajamų mokesčio dalį sakralinės muzikos klubui „Ad Lucem”!

Kalbos pasirinkimas »